logo_jansel_online_kurzy

Koupit

Speciální tlaková masáž pro rychlé odstranění bolesti hlavy

Online kurz

Zbavte se bolesti hlavy a migrény jednou pro vždy! 

2140Kč 870

UŠETŘÍTE 59%

30 Denní Garance vrácení peněz

100% bezpečný nákup s možností vrácení, bez otázek.


Koupit online kurz

Díky tomuto online kurzu se naučíte antistresovou masáž hlavy. Tato jedinečná technika vám zaručuje, že vás zbaví stresu každodenního života. Působí jako opravdový lék na různé bolesti hlavy a uvolňuje napětí ve svalech na přetíženém krku a šíji.

Zbavte se bolesti hlavy a naučte se umění této anti-stresové masáže. 

Online kurz je praktickým průvodcem, představuje jednoduché hmaty tak, aby je zvládl i opravdový začátečník, hezky krok za krokem. 

V kurzu jsem propojil Ajurvédu – indický medicínský systém, o kterém jsou lidé přesvědčeni, že jde o nejstarší systém medicíny na světě. A dále techniku jemné antistresové masáže hlavy. Výsledkem jsou úžasně uvolňující a jemné hmaty, které vám během chvíle odstraní bolesti hlavy.

https://youtu.be/uchBzriR4Xk

Hlava, krk a ramena jsou důležitá energetická centra v našem těle. Když jste ve stresu nebo rozlobení, napětí se začíná hromadit. Později se to projeví v podobě ztuhlých svalů na krku a ramenou. Protože jsou svaly ztuhlé a neprokrvují se správně dostaví se bolesti hlavy a migrény. Díky pravidelné masáži si uvolníte svaly. Tenze odejde pryč a s ní i všechny bolesti!

Po absolvování kurzu budete umět předávat tuto jedinečnou masáž nejen sami sobě, ale i ostatním. Například vašemu partnerovi, dětem, komukoliv.

Proč dělat masáž hlavy?Koupit online kurz

Kurzem vás povede:

Jan Šel

Jan Šel expert na masáže, 12 let praxe, masér české reprezentace v cyklistice, zakladatel masérské školy a autor masérských kurzů. Číst vice o lektorovi.

Okamžitá a dlouhodobá úleva od bolesti hlavy nyní až v 59% slevě.

00
Dny
:
00
Hodin
:
00
Minut
:
00
Sekund

-59%

Online kurz

2.140 Kč

870 Kč


Koupit online kurz


-36%

Flashdisk

2.980 Kč

1.640 Kč


Koupit Flashdisk


-62%

Výhodná nabídka

Online kurz + Flashdisk

4.570 Kč

1.640 Kč


Chci výhodný balíček

Co říkají účastníci kurzu?

5/5

D**** H******

Skvělý kurz který doporučuji všem partnerům, dělejte si to navzájem. Výborně připraveno bez zbytečných pouček, prostě věcná. Na videu Honza vše perfektně vysvětluje a ukazuje. Partnerka z toho byla v sedmém nebi, když jsem ji prvně namasíroval, tak že to ode mě bylo super překvapení.

5/5

K**** K**********

Máme za sebou první dvě videa a zatím super!
Kurz zcela splňuje naše očekavání, děkujeme.

5/5

M****** V*****

Perfektní online kurz, videa jsou profesionálně natočena, příjemný hudební podkres a hlavně vyučující Honza Šel vše velmi přehledně vysvětluje, popisuje a přímo předvádí na tělech masírovaných slečen. Přehledná a čtivá skripta. Za mě s manželem paráda, můžeme jen doporučit ?

5/5

P****** L*******

Veľmi dobre postavený kurz i pre začiatečníkov

5/5

P*** C***

Dobrý den. Nedávno jsem zde zakoupil kurz Indická masáž hlavy od pana Jana Šela. Celá transakce proběhla velmi rychle a komunikace s panem Šelem je velmi dobrá. Videa jsou kvalitní a názorné. Již jsem tuto masáž udělal manželce a byla velmi spokojená. Proto můžu rozhodně doporučit.

5/5

R**** P***

Masáž lze shlédnout kdykoli mám chuť a čas.

Absolvujte celý video kurz, až potom se rozhodněte!
Máte mojí 30 denní garanci vrácení peněz

Vstupte do kurzu nyní, projděte si celý kurz, odneste si z něj naprosté maximum a pokud vás nepřesvědčí o tom, že se vaše investice vrátí stokrát, napište mi a vrátím vám celou částku zpět. Je to vážně jednoduché, stačí když mi po skončení napíšete e-mail: “Sorry Honzo, nebylo to to, co jsem si představoval” a vrátím vám bez průtahů zpátky celou vaši částku.

Ne, není v tom žádný háček. Svým masérským kurzem jsem si jistý!
Dokonce až tolik, že můžu dát tuto garanci:

V případě, že nebudete plně spokojení, napište mi, peníze vám vrátím v plné výši a všechno mé know-how z kurzu vám přesto zůstane.

Odpovědnost zkrátka beru na svá bedra. Nemůžete ztratit, můžete jen získat. A to hodně. Pojďte se mnou do toho!Koupit online kurz

Jan Šel - Online kurzy

Chcete umět masáže a nebo jógu? Naučíme vás to! Jednoduše, prakticky a profesionálně. Skrze naše online video kurzy. Mrkněte také na náš E-shop se zbožím.

Užitečné odkazy

Ukázková lekce zdarma

Kontakt

© 2021 Jalumalu Academy s.r.o.