Masáž pro běžce a cyklisty

Online kurz

+ Masážní olej ZDARMA
Běháte nebo jezdíte na kole? Pak si potřebujete dělat pravidelnou masáž nohou pro regeneraci. Jan Šel – masér české reprezentace v cyklistice vás to v tomto online kurzu naučí.

3800Kč 1670

UŠETŘÍTE 56%

30 Denní Garance vrácení peněz

100% bezpečný nákup s možností vrácení, bez otázek.

Běháte nebo jezdíte na kole? Pak si potřebujete dát pravidelnou masáž nohou!

A jakou jinou masáž než tuto speciální masáž určenou přímo na míru pro běžce a cyklisty.Sám to znám protože jsem na kole jezdil a byl dokonce 4 roky v české reprezentaci v silniční cyklistice a cyklokrosu.Tento kurz je určený pro začátečníky a je vysvětlen krok za krokem, aby se masáž mohl naučit každý a využívat tak její regenerační účinky.

Bolí vás achillovky nebo kolena?

Tato speciální masáž vám klouby zregeneruje a uvolní. Bolest tak odejde pryč sama.Každý běžec a cyklista to zná, když ho něco někde bolí. Nejvíce však trpí klouby, šlachy nebo svaly. Většinou se tyto problémy tvoří z namožení nebo přetrénování. Právě masáž je jedna z mála věcí, která skutečně funguje a tělo zregeneruje.

Co mi kurz přinese?

Díky video kurzu se naučíte specializovanou masáž, která je určená pro běžce a cyklisty. Tato masáž je určená nejen pro vrcholové sportovce, ale především pro ty rekreační. V členské sekci kurzu se pak naučíte několik druhů sportovních masáží před, během i po výkonu. Díky video lekcím vám předám to nejlepší z mých čtrnáctiletých zkušeností maséra české reprezentace v cyklistice a vrcholových sportovců. Ukáži vám, co fungovalo jim, aby i vy jste mohli využívat blahodárné a regenerační účinky masáže.

Kurzem vás povede:

Jan Šel, masér české reprezentace

Jan Šel je hlavní masér české reprezentace v cyklistice. Masíruje přední vrcholové sportovce. Sám dříve sportoval a byl čtyři roky reprezentantem v silniční cyklistice a cyklokrosu.Honza provozuje svoji soukromou praxi, kde masíruje vrcholové sportovce.

Právě si prohlíží 146 zákazníků

Sportovní masáž pro běžce a cyklisty + Masážní olej ZDARMA

Online kurz

Do kurzu již vstoupilo 6.825 účastníků.

Běháte nebo jezdíte na kole? Pak si potřebujete dělat pravidelnou masáž nohou pro regeneraci. Jan Šel – masér české reprezentace v cyklistice vás to v tomto online kurzu naučí.
Hodnocení 4.8/5
4.8/5

UŠETŘÍTE 56%

3800Kč
1670Kč

Masážní olej

(250 ml)

ZDARMA

Co říkají účastníci kurzů?

5/5

A**** Ž******

Kurz mohu hodnotit jenom kladně. Je veden velice kvalitním odborníkem. Již v minulosti jsem absolvovala různé kurzy, ale tento kurz převyšuje kvalitou všechny moje dosavadní.

5/5

L***** Č********

Pro začátečníka povinnost, pro pokročilého spousta nových informací. Kurz je velmi obsáhlý a profesionálně zpracovaný. Lektor je autentický a moc příjemný. Už jsem absolvovala kurzy i s nepříjemnými lektory, tohle není ten případ, Honza ukazuje vše velmi příjemnou formou, videa moc kvalitní a hezky zpracované. Oceňuji online přístup a aktualizace informací v kurzu.

5/5

M***** G*********

Honza je velký profík, vše ukazuje velmi prakticky, jde k věci, hmaty jsou moc příjemné. Po první masáží mě přestali bolet záda. Videa jsou kvalitní a přehledné, dostatek pauz a příjemná hudbu při masáži. Moc dobré! Doporučuji.

5/5

N****** D*****

Příjemná atmosféra, přístup lektora, masáž nohou doporučuji všem, kteří aspoň troch usportují je prima si umět pomoci i druhým…

5/5

J****** Š*****

Rychlost, snadný přístup, efektivní technika.

5/5

J** M*****

Učení mesáží podle tohoto kurzu je velice lehké a pěkné podané.Děkuji panu Šelovi.

5/5

K**** D*****

Dobrý den. Nedávno jsem zde zakoupil kurz Klasická relaxační masáž od pana Jana Šela. Celá transakce proběhla velmi rychle a komunikace s panem Šelem je velmi dobrá. Videa jsou kvalitní a názorné. Již jsem tuto masáž udělal manželce a byla velmi spokojená. Proto můžu rozhodně doporučit. Po dobré zkušenosti jsem si zakoupil i kurz pro běžce a také jsem trefil do černého. Děkuji vám.

Absolvujte celý video kurz, až potom se rozhodněte!
Máte mojí 30 denní garanci vrácení peněz

V případě, že nebudete plně spokojení, napište mi, peníze vám vrátím v plné výši a všechno mé know-how z kurzu vám přesto zůstane.

Odpovědnost zkrátka beru na svá bedra. Nemůžete ztratit, můžete jen získat. A to hodně. Pojďte se mnou do toho!

Chceš umět masáže?
Naučíme tě to! Jednoduše, prakticky a profesionálně skrze 10 online video kurzů Jalumalu Academy.

Potřebuješ se zbavit bolesti, ztuhlých svalů či stresu? Mrkni na E-shop, kde najdeš fantastické masážní pomůcky Jalumalu Therapy.

Ukázková lekce zdarma

Kontakt

Sociální sítě: