logo_jansel_online_kurzy

Kupte

Tajemství tantrických doteků

Online kurz

Získejte do vašeho vztahu novou touhu, vášeň a oddanost. Zažijete masáž, která bude plná romantiky pro oba dva.

2660Kč 1330

UŠETŘÍTE 50%

30 Denní Garance vrácení peněz

100% bezpečný nákup s možností vrácení, bez otázek.




UŽIJETE SI SMYSLNOU MASÁŽ CELÉHO TĚLA


Kup online kurz

Šťastné páry experimentují

Šťastné páry experimentují. Proto jsme pro vás natočili video kurz, který je pro všechny páry. Příjemná atmosféra interiéru, kde se kurz natáčel vás naladí do erotické nálady, zatímco hudba vás ještě více prohloubí do vaší fantazie. Zastaví se čas a budete pouze vy dva!

S tantrickými doteky objevíte novou inspiraci, kterou můžete přivést do vašeho vztahu. I v dlouhodobém vztahu můžete zažívat stav zamilovanosti, vzrušení, blaženosti, vášně, rozkoše, uvolnění a splynutí. Tantrická masáž je životní zážitek, který prožíváte společně. Video kurz jsme natočili tak, aby jste se mohli masírovat navzájem.

Co jsou tantrické doteky?

Tantrická masáž je rituální zážitek, kde se pracuje se sexuální energií.  Energie se v těle nejdříve buduje a pak se hlazením rozprostře do všech částí těla. Cílem doteků je rozproudit a navýšit energii, expandovat ji do celého těla a následně i za jeho hranice. Vzrušení je jednou z forem energie.


Celosvětový fenomén

Spousta lidí po celém světě používá tantrickou masáž jako předehru v milostných hrátkách, nebo naopak se i díky tantře dají harmonizovat určitá místa v těle. Většina žen ani nedosáhne orgasmu při milování s partnerem. A proč? Protože ženy potřebují vzrušit a nažhavit. Také potřebují, aby jim partner sáhl, na ta správná místa. Každý intenzivní prožitek, který dopřejete svému partnerovi či partnerce, vás k sobě přibližuje a otevírá srdce lásce a prožíváte větší zamilovanost ve vztahu.

Naplněný vztah je snem každého

Všichni občas cítíme, jak je někdy náročné ve vztahu prožívat zářivé, vášnivé chvíle. Mnozí jsme zažili, jak nádherná je blízkost druhého, ale někdy můžeme mít pocit, jako by nám přesto něco chybělo. Často, přestože žijeme vedle sebe a máme se rádi, neumíme naplnit jeden druhého. V podstatě chceme to stejné, milovat se a být šťastní.

Žít dlouhodobě naplněný vztah je snem většiny z nás. Jak to však bývá, nic není zadarmo a ani dlouhodobě šťastný vztah nám nespadne do klína jen tak sám od sebe. Každá minuta, kterou věnujeme sami sobě navzájem do rozvíjení své sexuality a partnerství, se nám mnohonásobně vrátí.


Překvapte svého partnera

Na základě výzkumu partnerští terapeuti tvrdí, že díky společným milostným chvílím oba partneři doma tráví více času a hlavně méně času s mobilním telefonem v ruce. Navíc vás nebudou rozčilovat ty každodenní drobnosti, které narušují vaši klidnou domácnost.

Takže si naplánujte večer, zapalte svíčky a překvapte partnerku nebo partnera tantrickým opojením a velkým vzrušením, na které do smrti nezapomene.

Co získám díky kurzu:

V ceně:

Ke zvládnutí kurzu nepotřebujete žádné pomůcky, pouze olejíček.

Bonus: certifikát o účasti ke stažení uvnitř


Kup online kurz

Honza je milovník masáží. Párům pomáhá a ukazuje jim, jak se mají správně masírovat. Jako první lektor začal v Praze vyučovat kurz partnerské masáže, který pořádá dodnes po celé ČR.

Za 15 let své masérské praxe se vypracoval tak, že masíroval filmové hvězdy, profesionální sportovce, umělce a namasíroval přes 6 000 lidí. Nyní se věnuje široké veřejnosti a přeje si, aby se masáže rozšířily mezi partnery, rodiče a začátečníky. Věří v léčivou sílu doteků. 

,,Každý dokáže masírovat. Důležité je vědět, kam položit ruce a co s nimi dělat.´´ 

Říká Jan Šel

zakladatel Masérské Akademie, učitel partnerských masáží.

Lucie Šelová, jogínka a cestovatelka, kterou okouzlila Indonésie. Na ostrově Bali žila dva roky, kde dělala instruktorku jógy pro potápěče. Tradiční balijská masáž ji nadchla natolik, že se začala masážím věnovat naplno a natočila video kurz Balijské masáže a Jógy pro začátečníky.

Se svým manželem jezdili po celé České republice a vyučovali kurzy masáží. Jejich 3- letá dcera Sárinka natočila ve svých třech měsících kurz: Masáž miminka 🙂

Do kurzu již vstoupilo 11.914 účastníků

Tajemství tantrických doteků

Online kurz

1330 Kč


Koupit online kurz

Tajemství tantrických doteků

Online kurz + Masážní olej

1990 Kč


Koupit balíček

Výhodná nabídka

Tajemství tantrických doteků

Online kurz + Flashdisk + Masážní olej

2660 Kč


Chci výhodný balíček

Při nákupu ještě DNES získáte Online kurz Partnerské masáže ZDARMA

Jednoduchá cesta ke šťastnému vztahu

Co takhle učinit partnera šťastného a zrelaxovaného? Udělejte mu masáž!

V tomto video kurzu partnerské masáže se dějí zázraky! Představte si hřejivé místo, vypnutý telefon a nikoho okolo – jste tu jenom vy a váš partner, láhev masérského olejíčku a jedna úžasná masérská technika. Co se bude dít dál, záleží jen na Vás.

Na těle je spousta bodů, jejichž stlačením se prohlubuje láska. S tímto kurzem je všechny hravě najdete.

Co říkají účastníci kurzu?

5/5

Martina

Kurz jsem koupila jako dárek svému příteli a byl to zřejmě jeden z nejlepších dárků, co jsem za pár let vymyslela. Instruktor udává příjemné tempo, k hmaty na sebe plynule navazují. Navíc ve videích hraje příjemná hudba se srozumitelným komentářem. Mé mínění, že šlo o velmi dobrou investici, definitivně potvrdil přítel, když mi řekl, že odteď se chce nechat masírovat každý den. 😀

5/5

Martin

Kurz doporučuju. Doposud jsem neuměl masírovat. Teď už si dovolím tvrdit, že jsem v masáži dobrý. Alespoň dle přítelkyně. Kurz ocení každý pár.

5/5

Petr

Jsem mile překvapen. Vyhovuje mi. Studuji z telefonu i tabletu.

5/5

Miroslav

Vše super, podpora s lektorem, dobře vysvětlené.

5/5

Leoš

Moc hezky zpracovaná videa, vše vysvětleno a názorně předvedeno. Profesionální masáže, které zvládne i laik.

5/5

Pavel

Doporučuji. Videa jsou kvalitně připravená a není jim co vytknout. Honza mluví čistě a na videích vše názorně předvádí. p.s. Přítelkyně je velice spokojena 🙂

5/5

Ivo

Masáž jsem dostal od manželky k výročí svatby.
MASÁŽ BYLA VYNIKAJÍCÍ.
PAN JAN ŠEL JE SKVĚLÝ MASÉR

5/5

Jiřina

Osobní přístup, milé jednání, ale především kvalitní masáž! Děkuji!

5/5

Václav

Příjemné prostředí, hodně praxe, žádná nudná teorie, dobrý lektor

5/5

Alois

úžasné chvíle s partnerkou prožití každého detailu

5/5

Sofie

Naprosto skvělý kurz!

5/5

Hana

Uklidňující, relaxační a velice příjemné prostředí. Kde vas kurzem srozumitelně provádí šikovný, velice milý a zkušený lektor – Jan Šel. Žádné zbytečné povídání okolo, krasná praxe masáží. Opravdu jsem velice ráda, že jsem si kurz zakoupila. A ráda koupím další.

5/5

Daniel

Ze slepeckého hlediska vynikající komentář. Profesionální přístup, nemám, co bych vytkl.

5/5

Eliška

Vynikající kurz, je to skvělej zážitek a super pocit, když se s partnerem masírujeme! Masáž hlavy a zad absolutně vynikající, perfektně to člověka nabudí 🙂 . Moc děkuji p. Honzovi a těším se na další kurz.

5/5

Marie

Nádherně a srozumitelně vedený kurz, všem vřele doporučuji. Krásný zážitek při výuce. Lektor je naprosto skvělý

5/5

Vilém

Zatím jsem na začátku, potěšil mě dárek

Absolvujte celý video kurz, až potom se rozhodněte!
Máte mojí 30 denní garanci vrácení peněz

Vstupte do kurzu nyní, projděte si celý kurz, odneste si z něj naprosté maximum a pokud vás nepřesvědčí o tom, že se vaše investice vrátí stokrát, napište mi a vrátím vám celou částku zpět. Je to vážně jednoduché, stačí když mi po skončení napíšete e-mail: “Sorry Honzo, nebylo to to, co jsem si představoval” a vrátím vám bez průtahů zpátky celou vaši částku.

Ne, není v tom žádný háček. Svým masérským kurzem jsem si jistý!
Dokonce až tolik, že můžu dát tuto garanci:

V případě, že nebudete plně spokojení, napište mi, peníze vám vrátím v plné výši a všechno mé know-how z kurzu vám přesto zůstane.

Odpovědnost zkrátka beru na svá bedra. Nemůžete ztratit, můžete jen získat. A to hodně. Pojďte se mnou do toho!



Koupit online kurz

Jan Šel - Online kurzy

Chcete umět masáže a nebo jógu? Naučíme vás to! Jednoduše, prakticky a profesionálně. Skrze naše online video kurzy. Mrkněte také na náš E-shop se zbožím.

Užitečné odkazy

Ukázková lekce zdarma

Kontakt

© 2021 Jalumalu Academy s.r.o.