Páry, které se SPOLEČNĚ masírují, zůstávají SPOLU

Objevte sílu partnerské masáže, u vás doma.
Přehrát video

Jste připraveni posílit svůj vztah jako nikdy předtím?

Pokud jste ve vztahu, tak jste určitě učinili velké rozhodnutí – chcete na svém
vztahu tvrdě pracovat a udělat vše pro to, abyste spolu zůstali na celý život.

A jedna z nejosvědčenějších tajných ingrediencí úspěšného vztahu je INTIMITA.

Představte si

..že vy a váš partner můžete

Doteky jsou základem nejúspěšnějších vztahů na zemi.
Masáže vás sblíží jako pár.

Koukání na filmy ani procházky v parku vám nepřinesou intimní spojení, které vztahu dodají partnerské masáže.

Masírovat se naučíte i vy!

Naučte se s partnerem jak se doma vzájemně masírovat
…I když nevíte kde začít!

Snažit se masírovat bez předchozích zkušeností může být stejně děsivé jako řídít auto bez jediné lekce.

Lidé, kteří nikdy nemasírovali si často myslí, že:

“Mohl/a bych někomu ublížit..."

“Masáž není pro mě..."

“Nemám na to potřebné znalosti…”

“Nezvládnu to fyzicky...”

“Nemám na to čas...”

Vyzkoušejte to s námi
a brzo vám ukážeme, že to tak NENÍ!

Vyzkoušejte to s námi

a brzo vám ukážeme, že to tak NENÍ!

Vytvořili jsme komplexní, ale jednoduchý video kurz masáží pro páry, který může vyzkoušet opravdu kdokoli.

Přehrát video

Co získáte?

Prozkoumejte 8 lekcí masáží pro páry, každá vás naučí masírovat jinou oblast těla. Začněte od začátku a projděte kurzem nebo se zaměřte na konkrétní oblast těla v konkrétní epizodě.
Volba je na vás!

1. Masáž hlavy

2. Masáž krku

3. Masáž šíje

4. Masáž zad

5. Masáž hýždí

6. Masáž přední části nohou

7. Masáž zadní části nohou

8. Masáž rukou

Jen dnes jako dárek získáte ZDARMA

2 Náhrdelníky Rose Gold & Silver k nákupu balíčků s flashdiskem

2x Náhrdelník Miluji tě ve 100 jazycích

2 kusy: Rose gold a Fashion silver

Hledáte způsob, jak ukázat svou lásku? Tento náhrdelník Váš partner zaručeně ocení. Použijte fotoaparát nebo blesk telefonu a sledujte, jak náhrdelník ožívá! V jeho středu naleznete nápis "Miluji tě" ve 100 jazycích!

Online kurz

4.800Kč

1690 Kč

Flashdisk

5.292 Kč

2460 Kč

Výhodná nabídka

Online kurz + Flashdisk

12.700 Kč

2460 Kč

Zkušenosti lidí, kteří vyzkoušeli kurz Partnerské masáže

Tohle je vaše jedinečná šance

Objevte a zvládněte základy tradiční masáže

Snadno se naučíte, na které části těla svého partnera se zaměřit a s jakou intenzitou

Aplikujte své nově nabyté znalosti

Prozkoumejte celotělové masážní techniky a podpořte vaši sexuální energii

Vyzkoušejte okamžité výhody párové masáže

Tento kurz vám poskytne znalosti, které můžete uplatnit v praxi při masírování partnera svým tempem.Nemusíte opouštět pohodlí domova kvůli relaxačnímu zážitku – a nemusíte stále platit drahým masérům, aby vás masírovali.Jakmile dokončíte s vaším partnerem kurz, budete si navzájem oblíbenými maséry a váš život se rapidně zlepší.

Faktem je, že:

Masáž je více než jen relax...

Masáž dělá víc, než jen že v danou chvíli, cítíte uvolnění. Bylo prokázáno, že výhody párových masáží se projevují téměř v každé oblasti vašeho života!

Podívejte se na některé nejzajímavější benefity:

Rande? Proč místo obvyklé večeře a filmu radši nevyzkoušet partnerskou masáž? Ztlumte světla, zapněte hudbu a sledujte, jak se váš vztah prohlubuje každým pohybem ruky. Masáž pozvedne vaše smysly více než kdy předtím, a když to přenesete i do postele, zažijete s partnerem romantiku na nové úrovni, kde každý dotek, zrak, zvuk a vůně získají nový rozměr.
Masáže jsou osvědčeným způsobem, jak svaly dostatečně uvolnit a zlepšit držení těla. S lepším držením těla se budete cítit lépe a hlavně  budete pro svého partnera přitažlivější.
Masáž zvyšuje teplotu svalů, svalová vlákna se uvolňují a natahují, což zvyšuje flexibilitu pro lepší pohyblivost každý den. Představte si, jaký rozdíl pak nastane při intimních chvilkách.
Studie ukazují, že pravidelná masáž může posílit imunitní systém a očistit tělo od toxinů. Současně také zvyšuje proudění krve. Masáž také zvyšuje aktivitu bílých krvinek a posiluje reakci vašeho imunitního systému na nemoci. Když nebudete nemocní, tak budete mít ještě více času na to, abyste si užívali společnost vašeho partnera.
Stres je zabijákem vztahů, ale díky síle masáže – zvláště když si navzájem masírujete sami – stres doslova „odmasírujete“. Masáž zpomaluje srdeční frekvenci a snižuje prevalenci kortizolu („stresového hormonu“). Méně stresu znamená lepší náladu a silnější vztah. A co víc, vaše kůže je plná receptorů, které při dotyku signalizují nervové dráhy mozku a stimulují produkci endorfinů a oxytocinu – „šťastných hormonů“ vašeho těla.
Soustředěním se na určité tlakové body – které odhalíme v masážním video kurzu  – můžete v noci podpořit lepší, hlubší a klidnější spánek. A když budete lépe spát, budete mít ve dne více energie na to, abyste si s tím, koho milujete, udělali hezčí den. Masáž vám také umožňuje  vyčistit mysl od myšlenek způsobujících stres, podpořit kreativitu a rozvíjet vlastní intuici.
Oteklými lymfatickými uzlinami tělo reaguje na nemoci, infekce nebo dokonce stres. Je to znamení, že se vaše tělo snaží bojovat s toxiny způsobujícími bolest a masáž vám může pomoci zmírnit otoky lymfatických uzlin. Mírným natažením a uvolněním pokožky podél lymfatických cest můžete přesunout přebytečnou tekutinu pryč z oteklých oblastí.
Tření vznikající mezi prsty a pokožkou během masáže stimuluje průtok krve a zároveň podporuje svalovou energii a sílu.
Přebytečná tuková tkáň může přispět ke vzniku celulitidy, se kterou můžete bojovat masáží. Když je tlak masáže dostatečně hluboký, můžete doslova zmenšit tukové buňky, zhubnout a vypadat a cítit se sebevědoměji.
Tato přirozená forma praktického léčení využívá energii životní síly k uzdravení vašeho těla, mysli a ducha. Bez ohledu na to, v co věříte, zažijete výhody Reiki, jakmile vaše dlaně naplní energií vás a vašeho partnera.

Ahoj! My jsme Honza a Lucie Šelovi

Psal se rok 2012 a byli jsme prvními lidmi v České republice, kteří učili párové masáže. Bylo skvělé vidět od prvního dne na vlastní oči, jak moc jsme sbližovali páry, zlepšovali jejich náladu a prohlubovali jejich spojení pomocí síly masáže.

Věříme, že lidský dotek je k nezaplacení, a proto jsme natočili masážní video kurz našeho páru. Chceme pomoci co největšímu počtu párů užít si stejné zkušenosti jako naši dřívější klienti, a proto jsme hrdí na to, že vám můžeme předat kouzlo prostřednictvím kurzu.

Instruktor masáží páru Jan Šel strávil téměř dvě desetiletí masírováním více než 7 000 lidí při své soukromé masážní praxi. Tento masér českého národního cyklistického týmu, zakladatel masérské školy a autor vzdělávacích kurzů je také bývalý sportovec a otec dvou krásných dívek (Sára a Rozálie).

Absolvujte celý video kurz, až potom se rozhodněte!
Máte mojí 30 denní garanci vrácení peněz

Vstupte do kurzu nyní, projděte si celý kurz, odneste si z něj naprosté maximum a pokud vás nepřesvědčí o tom, že se vaše investice vrátí stokrát, napište mi a vrátím vám celou částku zpět. Je to vážně jednoduché, stačí když mi po skončení napíšete e-mail: “Sorry Honzo, nebylo to to, co jsem si představoval” a vrátím vám bez průtahů zpátky celou vaši částku.

Ne, není v tom žádný háček. Svým masérským kurzem jsem si jistý! Dokonce až tolik, že můžu dát tuto garanci:

V případě, že nebudete plně spokojení, napište mi, peníze vám vrátím v plné výši a všechno mé know-how z kurzu vám přesto zůstane.

Odpovědnost zkrátka beru na svá bedra. Nemůžete ztratit, můžete jen získat. A to hodně. Pojďte se mnou do toho!

Otázky a odpovědi

Na co se nás nejčastěji ptáte:

Kurz začíná právě teď a nikdy nekončí! Jedná se o online kurz – rozhodněte se sami, kdy začnete a kdy skončíte.

Nikdy bychom nechtěli, abyste byli nešťastní! Pokud nejste s nákupem spokojeni, kontaktujte nás během prvních 30 dnů od nákupu a já vám vrátím peníze v plné výši, bez dotazů.

Jak zní přístup na celý rok? Po registraci máte neomezený přístup k tomuto kurzu po dobu 1 roku – na všech zařízeních, která vlastníte. Videa můžete přehrávat opakovaně, kdekoli a kdykoli.

Tento kurz jsme vytvořili i pro lidi, kteří ještě nemají žádné zkušenosti. Pokud jste úplný začátečník, získáte všechny potřebné informace. Pokud již máte nějaké zkušenosti, naučíte se nové pohyby nebo se naučíte masírovat další části těla.

Chceš umět masáže?
Naučíme tě to! Jednoduše, prakticky a profesionálně skrze 10 online video kurzů Jalumalu Academy.

Potřebuješ se zbavit bolesti, ztuhlých svalů či stresu? Mrkni na E-shop, kde najdeš fantastické masážní pomůcky Jalumalu Therapy.

Ukázková lekce zdarma

Kontakt

Sociální sítě: