Páry, které se SPOLEČNĚ masírují, zůstávají SPOLU

Objevte sílu partnerské masáže, u vás doma.


Vstoupit do kurzu

Pokud máte pocit, že vašemu vztahu něco chybí…

…Vše, co opravdu potřebujete udělat, je dostat se zpět do kontaktu se svým partnerem.

Masážní olej

ZDARMA

Jste připraveni posílit svůj vztah jako nikdy předtím?

Pokud jste ve vztahu, tak jste určitě učinili velké rozhodnutí – chcete na svém vztahu tvrdě pracovat a udělat vše pro to, abyste spolu zůstali na celý život.

A jedna z nejosvědčenějších tajných ingrediencí úspěšného vztahu je INTIMITA.

Koukání na filmy ani procházky v parku vám nepřinesou intimní spojení, které vztahu dodají partnerské masáže.

Představte si, že vy
a váš partner můžete


Vstoupit do kurzu

Masírovat se naučíte i vy!

Snažit se masírovat bez předchozích zkušeností může být stejně děsivé jako řídít auto bez jediné lekce.

https://vimeo.com/505597213/caa1b826a6

“Nemám na to čas…”

Lidé, kteří nikdy nemasírovali si často myslí, že:

“Mohl/a bych někomu ublížit…“
“Masáž není pro mě…“
“Nemám na to potřebné znalosti…”
“Nezvládnu to fyzicky…”
“Nemám na to čas…”

Vyzkoušejte to s námi a brzy vám ukážeme, že to tak NENÍ!

Klíč k intimitě je ve vašich rukou

Odemkněte sílu vědomého dotyku a objevte blízkost a spojení, ve které jste doufali!

Posuňte svůj vztah na další úroveň intimity s kurzem Partnerské masáže.


Vstoupit do kurzu

Je to jednodušší, než si myslíte…


Vstoupit do kurzu

Akademie Jalumalu

Zlepšení života prostřednictvím fyzického doteku

Náš tým se skládá z mezinárodních partnerských masážních instruktorů a tvůrců 10 masážních programů, které mění životy. Společně náš tým nadále pomáhá tisícům klientů ve více než 24 zemích.

Prostřednictvím živých nebo online kurzů inspiruje akademie Jalumalu páry i jednotlivce, aby posilovali své vztahy pomocí síly doteku. Od roku 2005 provozuje zakladatel školy Jan Šel vlastní soukromou masážní praxi, kde pomáhá lidem zbavit se bolesti a dostat se do lepší kondice.Jednoduché video lekce

Naučí vás masírovat celé tělo vašeho partnera.

Skutečné doteky

Pocit doteku, jaký jste nikdy předtím necítili.

Relaxujte a omládněte

Dovolte tělu relaxovat a užívejte si nově nalezenou energii.

Ruce jako nástroj

Není potřeba žádné vybavení. Stačí jen vy a vaše ruce!

SPECIÁLNÍ BONUS

Exkluzivní Masážní olej ZDARMA.

Podpora

Tým masérských profesionálů, připravený vám kdykoliv pomoci.

Tohle je vaše jedinečná šance

Masáž je více než jen relax…

Masáž dělá víc, než jen že v danou chvíli, cítíte uvolnění. Bylo prokázáno, že výhody párových masáží se projevují téměř v každé oblasti vašeho života!

Zkušenosti lidí, kteří vyzkoušeli kurz Partnerské masáže

“Děkujeme za nový tip ke společnému zážitku. Masérské hmaty jsou natočeny opravdu srozumitelně. Ze začátku jsme byli nervózní, zda to zvládneme, ale ve videu je všechno jednoduše ukázaný. Když jednoho nebo druhého bolí záda, tak máme večer vždy jasný plán, co budeme dělat ? ”
Kamil a Mája Šponerovi
Kamil a Mája Šponerovi
“Když se nám narodila holčička, tak jsme s masírováním začali. Byl to způsob, jak přítelkyni ulevit od bolesti krční páteře a bolesti zad. Od té doby se masírujeme pravidelně a oba se cítíme uvolnění a psychicky v pohodě. Vše je skvěle srozumitelný! Za mě 10 hvězdiček!”
Pavel a Linda
Pavel a Linda
“Jsme nadšení! Nečekala jsem, že masírování je tak moc příjemné. Po náročném dni v práci stres okamžitě zmizel. Ještě bych potřebovala poradit, nějaký relaxační olejíček..”
Lukáš a Petra
Lukáš a Petra
“Ve videu je ukázaný, jak přesně masírovat. Líbí se nám, že nemusíme ani jeden už chodit nikam jinam na masáže k cizím lidem. Zároveň ušetříme spoustu peněz, protože jsme na masáže chodili pravidelně oba dva 2x za měsíc. Takhle se masírujeme doma a častěji!!! Fakt skvělý nápad! Nejvíc Vám fandíme! Děkujeme. ”
Šárka a Petr Machovcovi
Šárka a Petr Machovcovi
“Jsme nadšení! Ze začátku jsem byl trochu skeptický, ale zvědavost mi nedala a kurzu vůbec nelituji a manželka taky ne. Videa jsou velice přehledná a jsou přesně v té rychlosti, aby člověk podle nich masíroval. Zároveň jsou podkreslena příjemnou hudbou. Výklad ve videu vůbec neruší a nechává se unášet. Asi mám zázračný ruce :D”
Jan a Tereza Minářovi
Jan a Tereza Minářovi
“Tato masáž mi velmi pomohla hlavně zdravotně, přes deset let trpím na migrény a nevěděla jsem že masáž šíje mi z toho pomůže. Přestala jsem brát prášky, stačí masáž 10 minut denně. Moc Moc děkuji autorovi kurzu.”
Lukáš a Veronika
Lukáš a Veronika
“Skvělý kurz, videa jsou velice přehledná, kvalitně natočená, srozumitelná. Jan Šel vysvětluje hmaty a přitom je ukazuje, super, jsem spokojená, Doporučuji a těším se na další kurzy, které si koupím.”
Lucie Svobodová
Lucie Svobodová
“Kurz je perfektně zpracovaný, díky online formě si přehrávám lekce a postupně trénuji. Učení masáží podle tohoto kurzu je velice lehký a dobře vysvětlený. Děkuji panu Šelovi.”
Lenka Chalupská
Lenka Chalupská

Co získáte?

Prozkoumejte 8 lekcí masáží pro páry, každá vás naučí masírovat jinou oblast těla. Začněte od začátku a projděte kurzem nebo se zaměřte na konkrétní oblast těla v konkrétní epizodě. Volba je na vás!

1. Masáž hlavy


2. Masáž krku

3. Masáž šíje


4. Masáž zad

5. Masáž hýždí


6. Masáž přední části nohou

7. Masáž zadní části nohou


8. Masáž rukou

Absolvujte celý video kurz, až potom se rozhodněte! Máte mojí 30 denní garanci vrácení peněz

Vstupte do kurzu nyní, projděte si celý kurz, odneste si z něj naprosté maximum a pokud vás nepřesvědčí o tom, že se vaše investice vrátí stokrát, napište mi a vrátím vám celou částku zpět. Je to vážně jednoduché, stačí když mi po skončení napíšete e-mail: “Sorry Honzo, nebylo to to, co jsem si představoval” a vrátím vám bez průtahů zpátky celou vaši částku.

Ne, není v tom žádný háček. Svým masérským kurzem jsem si jistý!
-60%

Online kurz

4.425Kč

1.770 Kč


Koupit online kurz


-52%

Flashdisk

5.292 Kč

2.540 Kč


Koupit Flashdisk


-80%

Výhodná nabídka

Online kurz + Flashdisk

12.700 Kč

2.540 Kč


Chci výhodný balíček

Podívejte se na některé nejzajímavější benefity:

Romantika

Rande? Proč místo obvyklé večeře a filmu radši nevyzkoušet partnerskou masáž? Ztlumte světla, zapněte hudbu a sledujte, jak se váš vztah prohlubuje každým pohybem ruky. Masáž pozvedne vaše smysly více než kdy předtím, a když to přenesete i do postele, zažijete s partnerem romantiku na nové úrovni, kde každý dotek, zrak, zvuk a vůně získají nový rozměr.

Držení těla

Masáže jsou osvědčeným způsobem, jak svaly dostatečně uvolnit a zlepšit držení těla. S lepším držením těla se budete cítit lépe a hlavně  budete pro svého partnera přitažlivější.

Pohyblivost

Masáž zvyšuje teplotu svalů, svalová vlákna se uvolňují a natahují, což zvyšuje flexibilitu pro lepší pohyblivost každý den. Představte si, jaký rozdíl pak nastane při intimních chvilkách.

Imunita

Studie ukazují, že pravidelná masáž posiluje imunitní systém a čistí tělo od toxinů. Současně také zvyšuje proudění krve. Masáž také zvyšuje aktivitu bílých krvinek a posiluje reakci vašeho imunitního systému na nemoci. Když nebudete nemocní, tak budete mít ještě více času na to, abyste si užívali společnost vašeho partnera.

Nálada

Stres je zabijákem vztahů, ale díky síle masáže – zvláště když si navzájem masírujete sami – stres doslova “odmasírujete”. Masáž zpomaluje srdeční frekvenci a snižuje kortizol („stresový hormon“). Méně stresu znamená lepší náladu a silnější vztah. A co víc, vaše kůže je plná receptorů, které při dotyku signalizují nervové dráhy mozku a stimulují produkci endorfinů a oxytocinu – „šťastných hormonů“ vašeho těla.

Spánek

Soustředěním se na určité tlakové body – které odhalíme v masážním video kurzu  – můžete v noci podpořit lepší, hlubší a klidnější spánek. A když budete lépe spát, budete mít ve dne více energie na to, abyste si s tím, koho milujete, udělali hezčí den. Masáž vám také umožňuje  vyčistit mysl od myšlenek způsobujících stres, podpořit kreativitu a rozvíjet vlastní intuici.

Lymfatický systém

Oteklými lymfatickými uzlinami tělo reaguje na nemoci, infekce nebo dokonce stres. Je to znamení, že se vaše tělo snaží bojovat s toxiny způsobujícími bolest a masáž vám může pomoci zmírnit otoky lymfatických uzlin. Mírným natažením a uvolněním pokožky podél lymfatických cest můžete přesunout přebytečnou tekutinu pryč z oteklých oblastí.

Krevní oběh

Masáž sedminásobně zrychlí váš krevní oběh, což má mnoho zdravotních účinků. Například to, že látky se začnou mnohem lépe vstřebávat ve vašem těle.

Proti celulitidě

Každá masáž má anti-celulitidní účinky. Tlak totiž působí na podkoží, kde narušuje tukové buňky. Masáž zmenší tukové buňky a vy díky tomu zhubnete a budete vypadat a cítit se sebevědoměji.

Reiki

Jakmile začnete masírovat vaše dlaně automaticky aktivují léčivou eneregii zvanou “REIKI”. Poznáte to tak, že vaše dlaně budou vyzařovat velmi příjemné teplo. Tento stav se těžko vysvětluje, ale určitě ho znáte, pokud jste byli někdy na masáži.

Ahoj! My jsme Honza a Lucie Šelovi

Psal se rok 2012 a byli jsme prvními lidmi v České republice, kteří učili párové masáže. Bylo skvělé vidět od prvního dne na vlastní oči, jak moc jsme sbližovali páry, zlepšovali jejich náladu a prohlubovali jejich spojení pomocí síly masáže.

Věříme, že lidský dotek je k nezaplacení, a proto jsme natočili masážní video kurz našeho páru. Chceme pomoci co největšímu počtu párů užít si stejné zkušenosti jako naši dřívější klienti, a proto jsme hrdí na to, že vám můžeme předat kouzlo prostřednictvím kurzu.

Instruktor masáží páru Jan Šel strávil téměř dvě desetiletí masírováním více než 7 000 lidí při své soukromé masážní praxi. Tento masér českého národního cyklistického týmu, zakladatel masérské školy a autor vzdělávacích kurzů je také bývalý sportovec a otec dvou krásných dívek (Sára a Rozálie).


Vstoupit do kurzu

Otázky a odpovědi

Na co se nás nejčastěji ptáte:

KDY KURZ ZAČÍNÁ A KONČÍ?

Kurz začíná právě teď a nikdy nekončí! Jedná se o online kurz – rozhodněte se sami, kdy začnete a kdy skončíte.

Co když s kurzem nejsem spokojený?

Nikdy bychom nechtěli, abyste byli nešťastní! Pokud nejste s nákupem spokojeni, kontaktujte nás během prvních 30 dnů od nákupu a já vám vrátím peníze v plné výši, bez dotazů.

jak dlouho budu mít přístup ke kurzu?

Jak zní přístup na celý rok? Po registraci máte neomezený přístup k tomuto kurzu po dobu 1 roku – na všech zařízeních, která vlastníte. Videa můžete přehrávat opakovaně, kdekoli a kdykoli.

Co když nemám žádné předchozí zkušenosti s masážemi?

Tento kurz jsme vytvořili i pro lidi, kteří ještě nemají žádné zkušenosti. Pokud jste úplný začátečník, získáte všechny potřebné informace. Pokud již máte nějaké zkušenosti, naučíte se nové pohyby nebo se naučíte masírovat další části těla.


Vstoupit do kurzu

Jan Šel - Online kurzy

Chcete umět masáže a nebo jógu? Naučíme vás to! Jednoduše, prakticky a profesionálně. Skrze naše online video kurzy. Mrkněte také na náš E-shop se zbožím.

Užitečné odkazy

Ukázková lekce zdarma

Kontakt