Pet Therapy®

UŠETŘÍTE 50%

Chcete svému domácímu mazlíčkovi dopřát zasloužený relax? Vyzkoušejte masážní přístroj určený pro relaxaci a uklidnění vašich miláčků. Díky masažéru bude srst vašeho miláčka zdravá a lesklá. Masažér je vhodný pro pejsky, kočičky, morčata a všechny domácí mazlíčky, kteří potřebují uvolnit. 

4.9
4.9/5

(178 recenzí)

1998Kč 999

PLATBA PŘI PŘEVZETÍ

Relax pro mazlíčky

Máte doma pejska nebo kočičku a hledáte něco, co by jim udělalo radost? Vyzkoušejte masažér určený pro domácí mazlíčky. Díky masážnímu přístroji můžete jemně masírovat vašeho mazlíčka a vyhnout se tak přímému kontaktu nehtů s kůží a případnému poranění pokožky.


Pro zářivou srst

Masážní přístroj snižuje úzkost a stres, uvolňuje napjaté svaly, které jsou ztuhlé například ze stresu z bouřky, hromů, ohňostrojů a jiných hlasitých zvuků. Masažér pomáhá také odstraňovat nečistoty a udržet srst zářivě čistou. Co je ale nejlepší? Masáž je nejlepší prostředek pro budování vztahu a často postaví na nohy pejsky a kočičky, které trpí různými nemocemi.  

4 masážní hlavice

Masažér obsahuje čtyři masážní hlavice, které mohou pracovat ve směru i proti směru hodinových ručiček, což jim umožňuje napodobit lidské prsty a poskytnout vašemu mazlíčkovi nezapomenutelný zážitek.

Jak masažér funguje?

Krok 1

Nabitý přístroj zapneme.

Krok 2

Přiložíme na místo, které chceme masírovat.

Krok 3

Díky voděodolnosti přístroj lehce umyjeme pod tekoucí vodou.

Proti stresu u zvířat

Tento masážní přístroj určený na masáž domácích mazlíčků dokonale sedí na pokožce. Masažér je ideální pomůckou pro pejsky, kočičky a nebo jiné domácí mazlíčky. Podle dlouhodobých výzkumů je dokázáno, že nejhorší pro vašeho domácího mazlíčka je stres. Masáž navodí vašemu miláčkovi příjemnou náladu, krásně ho zklidní a napomáhá zvyšovat imunitu. 


Masažér pomáhá při obměně srsti

Nezapomínejte, že kvalitní a lesklá srst je odrazem zdraví psa a péče, kterou mu jeho páníček poskytuje. Línání je přirozený proces obnovy srsti. Tímhle masažérem rozhodně nezanedbáte péči o srst vašeho pejska nebo kočičky. Srst je při pravidelném používání zdravější, lesklejší a jemnější na dotek. Zároveň s masáží odstraníte a vyčešete odumřelou srst. Tím můžeme zaručit i větší pořádek u vás doma!

Hlavní benefity masažéru

Jedno tlačítko

Vyměnitelné hlavy

Držení jako u myši

USB napájení

Pospěšte si, do konce slevy zbývá:

Dní Hodin Minut Sekund

7
8
ruzova
modra
10_2

Předchozí
Další

Pet Therapy®

Udělejte radost svým domácím mazlíčkům pořízením tohoto masážního přístroje a dopřejte jim okamžiky plné relaxace a odpočinku.

Ušetříte 50% /ks

 /ks
 /ks
1.

Zrušit výběr
2.

Zrušit výběr
3.

Zrušit výběr
Pospěšte si zbývá pouze 5 kusů

Prověřeno v praxi!

„Masáže se praktikují nejen u lidí, ale také u zvířat.  Akupresurní body totiž fungují stejně. Mazlíčci masáže moc milují a dělají jim dobře!

Proto doporučuji tento masážní přístroj pro vašeho domácího mazlíčka. Dopřejte Vašemu zvířátku masáž, která vybuduje kladný vztah a Váš miláček Vám to milionkrát vrátí.

Ovládání je velmi jednoduché a masáž intuitivní. Doporučuji ho všem“.

Doporučuje Jan Šel

Masér české reprezentace v cyklistice a zakladatel masérské školy. Od roku 2005 provozuje vlastní masérské centrum, kde pomáhá lidem vrátit jejich tělo opět  do rovnováhy.


Kapacita baterie

1500 mAh

Rozměry

11 x 9 x 8 cm

Napětí

5 VKoupit masážní pomůcku

Komu masážní pomůcka již pomohla?

5/5

Karolína Vízková

Funguje to perfektně, náš pejsek i kočka to milují a moc si to užívají. Doporučím to i mým kamarádkám!


5/5

Petra Černohorská

Kvalitní hračička, ryché dodaní. Naš pejsek Olík se vždy těší na masáž a už bez toho nemůže být.


4/5

Romana Lednická

Je to taková blbost až je to skvělý! 😀 Naše kočky vždycky blahem usnou potom, co je začneme masírovat. 😀

5/5

Eva Týčová

Říkala jsem si, že za ty prachy to zkusím, protože náš pejsek je poslední dobou nějaký nesvůj, jak kdyby byl ve stresu, netušíme proč… No ale tohle mu moc pomáhá, vždycky ho to krásně zrelaxuje a je mu líp! Díky!


5/5

Filip Sokolík

Máme domácnost plnou zvířatek a snažíme se pro ně dělat to nejlepší. Když jsem viděl tady ten přístroj, tak jsem si říkal, že to musíme vyzkoušet. A stálo to za to! Zkoušeli jsme to na psi, kočky, dokonce i králíky a všichni si to moc užívali, je to super nástroj, jak zrelaxovat zívřátka, díky za to!


4/5

Lucie Kováčová

Je to ok


Koupit masážní pomůcku

Jan Šel - Online kurzy

Chcete umět masáže a nebo jógu? Naučíme vás to! Jednoduše, prakticky a profesionálně. Skrze naše online video kurzy. Mrkněte také na náš E-shop se zbožím.

Užitečné odkazy

Ukázková lekce zdarma

Kontakt

© 2021 Jalumalu Academy s.r.o.