Kámen Gua Sha Therapy®

Zregenerujte si svaly v obličeji, na krku a dekoltu pomocí masážního válečku a přírodního kamene Gua Sha Therapy®. Tato jemná masáž obličeje dokonale podporuje cirkulaci krve a tím dochází ke zmírnění otoků a zmenšení hlubokých vrásek. Pleťové buňky a tkáň se zpevní a tělo začne přirozenou cestou produkovat více kolagenu. Tento zázračný váleček obsahuje nefritový kámen, který zeštíhlí obličej a zároveň pomáhá k lepšímu účinku krémů a pleťových masek. Sami si vyberte, jaký masážní váleček i kámen je pro vás vhodný.

UŠETŘÍTE až 21%

1590Kč 990

PLATBA PŘI PŘEVZETÍ

DOPRAVA ZDARMA

Tip na zeštíhlení obličeje

Rychle a účinně se zbavíte druhé brady!

Podbradek, nebo dokonce druhá brada trápí mnoho žen i mužů. Nemusí to být ovšem spojeno jen s vyšší hmotností, ale také například s hormonálními změnami nebo s vyšším věkem, kdy kolagenová a elastinová vlákna už nejsou tak pevná. Proto jsme vyvinuli tenhle speciální masážní váleček a kámen, aby jste si mohli správně zpevňovat Vaši pokožku.

Výhody masáže
Gua Sha

Vyberte si Váš minerál

Kvalitní minerál působí velice blahodárně na tělo i na psychiku člověka. Vyberte si ze tří druhů masážních válečků a kamenů Gua Sha ve tvaru srdce, kdy každý z nich je vyroben z minerálu se specifickými účinky.

Avanturín
zelený

Pomáhá ničit negativní pocity, myšlenky a přináší radost i vnitřní klid. 

Jadeit
bílý

Harmonizuje partnerské vztahy, odstraňuje úzkost a posiluje imunitu.

Obsidián
černý

Posiluje obranyschopnost, dodává sebedůvěru a zvyšuje sebevědomí.

Pospěšte si zbývá pouze 6 sad

6
guashadalsi
guasha
O1CN01o99Wzx1QSavj906RU_!!2130051975-0-cib
kámen_zelený
kámen bílý
kámen černý

Předchozí
Další

Kámen Gua Sha Therapy®

Pro zdravou a zářivou pokožku bez akné

Sadu Face roller a kámen Gua Sha Therapy® lze zakoupit samostatně nebo v elegantní dárkové krabičce. Sada potěší Vaše blízké na narozeniny, svátky, výročí i na Vánoce. Vyberte si ze tří variant kvalitního přírodního minerálu:  Avanturín zelený, Jadeit bílý, Obsidián černý. Technika masáží Gua Sha je přírodní terapie, jejímž principem je tření. Masírovat se můžete masážním válečkem nebo vzácným kamenem ve tvaru srdce.

Ušetříte až 21%

DOPRAVA ZDARMA

Co říkají naši spokojení zákazníci?

5/5

Karel Syneček

Rychle doručeno. Váleček funguje skvěle.. Jsem velmi spokojený s nákupem. Doporučuji obchod!!!

5/5

Sára Řeháková

Výrobek přišel celý a bez poškození. Kámen je přírodní, bez škrábanců, povrchy jsou hladké,  Zboží dorazilo docela rychle. Celkově jsem s nákupem spokojen. Na fotce je barva tmavší, jak jsem to fotila za umělého osvětlení.


5/5

Jana Pánská

Přišlo bez problémů, velmi dobře zabaleno a podle mých představ. Teď je třeba jen zjistit, jestli to vážně funguje. Ale rozhodně to vypadá, tak jak jsem předpokládala.

5/5

Tamara Kasalová

Masírování s tímto válečkem je velice příjemné, líbí se mi, že to není žádný plast, ale opravdový kámen. Za tu cenu to doporučuji minimálně vyzkoušet.

5/5

Eliška Soukalová

Jsem překvapena, jak rychle objednávka dorazila. Bylo to dobře zabalené, bez poškození a fungují perfektně. Za tu cenu to úplně stojí. Takže z mojí strany naprostá spokojenost.

5/5

Kristýna Černíková

Je to super, jsem překvapena, že je to opravdový kámen. Opravdu hladké a pomáhá mi to roztírat lépe krém na obličej – vyzkoušeno. Omlouvám se za špatné barvy na fotce, jinak je to normálně zelené.

5/5

Dana Moravcová

Je to fajn, po masáži mám vždy takový příjemný pocit na pleti. Super věc na večerní relax před spánkem.


5/5

Tomáš Červený

Za ty peníze jsem čekal, že to bude nějaký plastový šmejd, ale chtěl jsem to zkusit a vyplatilo se. Je to opravdu solidní kámen, příjemný na dotyk.


Koupit kámen gua sha

Jan Šel - Online kurzy

Chcete umět masáže a nebo jógu? Naučíme vás to! Jednoduše, prakticky a profesionálně. Skrze naše online video kurzy. Mrkněte také na náš E-shop se zbožím.

Užitečné odkazy

Ukázková lekce zdarma

Kontakt

© 2021 Jalumalu Academy s.r.o.