Aroma difuzér Woody s dálkovým ovladačem

Aroma difuzér Woody zvlhčuje, čistí a provoní každou místnost. Má LED osvětlení se sedmi barvami a časovač se čtyřmi stupni doby provozu.

1980Kč 990

UŠETŘÍTE 50%

PLATBA PŘI PŘEVZETÍ

O zdravém spánku
už nemusíte jenom snít​

Podpořte své zdraví​

Difuzér zvlhčuje Váš obytný prostor a zabraňuje suchému vzduchu. Pomáhá tak předejít bakteriálním onemocněním a vysušování pokožky, potlačuje kašel v důsledku nachlazení či alergií a pachy cigaretového kouře, po vaření a domácích mazlíčků.

Udělejte radost originálním dárkem​

Díky propojení Aromaterapické funkčnosti, krásného designu a mimořádně tichému provozu jde o vítaný doplněk jakéhokoli interiéru, který může sloužit i jako vhodný dárek pro vaši rodinu či přátele.

Nerušené uvolnění kdekoliv si budete přát​

Difuzér je vhodný do kosmetických salónů, spa a jóga center, ale i do ložnic, obývacích a dětských pokojů, na WC, do konferenčních místností, kanceláří, hotelů, nemocnic nebo do jakýchkoli jiných soukromých či veřejných prostorů.

Relaxujte bez starostí​

Velký 400 ml zásobník až na 12 hodin provozu a vestavěný časovač na 1, 3, 6 hodin provozu nebo s automatickým vypnutím při prázdném zásobníku Vám dopřeje nerušenou a dlouhou relaxaci.

7 barev pro Vaši náladu​

Přizpůsobte design zvlhčovače podle nálady či Vašemu interiéru volbou jedné ze sedmi barev osvětlení nebo nechejte plynule střídat všechny barvy. Osvětlení lze také zcela vypnout.

Mimořádná sleva končí za:

00
Dní
:
00
Hodin
:
00
Minut
:
00
Sekund

sss-4-510x510
upscaler-9123220062_1094422259-2x.png
upscaler-aroma-essential-oil-diffuser-ultrasonic-air-2x.png
upscaler-9141641861_1094422259-2x-2.png
upscaler-165111-3375-2x.png
W1

Předchozí
Další

Aroma difuzér Woody s dálkovým ovladačem​

Aroma difuzér Woody zvlhčuje, čistí a provoní každou místnost. Má LED osvětlení se sedmi barvami a časovač se čtyřmi stupni doby provozu.

Ušetříte 50%

Pospěšte si zbývá pouze 5 kusů

Esenciální oleje do difuzéru

Kupte ESENCIÁLNÍ OLEJE a získejte dopravu ZDARMA.


KOUPIT OLEJE


Ovládání už nemůže být snazší​​

S dálkovým ovladačem nemusíte vstávat z postele.


Kup difuzér

Co říkají naši spokojení zákazníci?

5/5

V**** Ř****

Mám astma a opravdu mi to pomáhá! Nedostávám žádné bolesti hlavy způsobené suchým vzduchem / ústředním vytápěním. Jen 3 kapky oleje stačí! Dnes jsem použila eukalypt s Citronem. Ještě do nedávna jsem kapala Tea Tree, protože jsem měla chřipku. Doporučuji!….

5/5

A**** N******

Každý den mám díky difuzéru jiný. Podle nálady zvolím olejíček. Mátu, když potřebuji přemýšlet, Levanduli, když chci odpočívat. Moc díky za skvělý výrobek. Alice


5/5

P**** K******

Funguje bezchybně i dálkový ovladač. V téhle době koronaviru mi záleží na tom, abych si doma čistil vzduch. Doporučuji!

5/5

E** H****

Miluji to! Funguje krásně! Z difuzéru není slyšet téměř žádný zvuk. Je opravdu tichý! Můj pes nijak na difuzér nereaguje, takže je vhodný i když je v domácnosti zvíře!


5/5

L****** Č******

Jsem ráda, že jsem našla něco takového, jsem 100% spokojená a určitě jeden koupím i svým rodičům k Vánocům. Alergie mi zmizela po zvlčování prostoru.


5/5

D**** Ď****

V pořádku, přišel rychle.. Obchod je fajn. Funguje dobře. Zapínám večer na 3 hodiny a vypíná se sám. Super atmosféra! Děkuji

5/5

R*****

Používám každý večer před spaním. Přidám levandulový nebo relaxační olejíček a musím říct, že už si nedokážu představit žít bez difuzéru 🙂


5/5

V**** S***

Rychle doručeno. Difuzér funguje skvěle.. Jsem velmi spokojený s nákupem. Doporučuji obchod!!!

5/5

M**** P********

Difuzér je úžasný, je tichý a světlo dělá hezký efekt. Když přijdu z práce tak cítím, že se uvolňuji rychleji než předtím a cítím se klidnější a lépe se mi spí.


Kup difuzér

Jan Šel - Online kurzy

Chcete umět masáže a nebo jógu? Naučíme vás to! Jednoduše, prakticky a profesionálně. Skrze naše online video kurzy. Mrkněte také na náš E-shop se zbožím.

Užitečné odkazy

Ukázková lekce zdarma

Kontakt

© 2021 Jalumalu Academy s.r.o.