Masážní přístroj Cupping Athletes®

Baňkování Vám pomůže k okamžité úlevě od všech typů bolestí těla.  Hlavně proti bolestem zad a páteře, uvolňuje také ztuhlé svalstvo a krční páteř, stimuluje krevní oběh, zbavuje tělo celulitidy, zlepšuje trávení a může vám pomoci i při nachlazení. Uvádí se také, že baňkování má příznivý vliv na detoxikaci organizmu a pozitivně působí při migréně a bolestech hlavy. S masážním přístrojem Cupping Athletes® se dokonale namasírujete v pohodlí vašeho domova.

3380Kč 1690

SLEVA 50%

PLATBA PŘI PŘEVZETÍ

Profesionální fyzioterapie v pohodlí domova

Ulevte bolesti hloubkovou terapií

Účinky baňkování:1. Zrychluje se metabolismus v kůži2. Zlepšuje se činnost potních a mazových žláz3. Zvyšuje se přísun živin ke tkáním4. Podporuje se regenerace kůže a zvyšuje se její odolnost vůči různým škodlivinám5. Podtlakem se stimuluje krevní i lymfatický oběh

Baňkování otevírá kožní póry a tak umožňuje eliminaci škodlivin.

Baňkování je velmi stará metoda používaná na onemocnění a problémy pohybového aparátu. Baňkuje se přímo na bolavá místa nebo se používá k masáži. Masážní přístroj Cupping Athletes® doporučují přední „ Odborníci na fyzioterapii, fyziofitness, elektroléčbu, ortopedii, revmatologii a rehabilitaci. “ Nová technologie baňkování je bezpečnější, rychlejší a snadnější k použití.

Moderní baňkování vs klasické baňky

Baňkovací terapii masážním přístrojem si vytvoříte na míru tak, aby to vyhovovala přímo vašemu tělu. Díky ovládání si přizpůsobíte správnou teplotu a podtlak tak, aby Vám bylo příjemně a pohodlně. Ať už se rozhodnete pro masáž proti celulitidě a nebo si přejete ulevit od bolesti.  

Omlaďte pleť a zbavte se celulitidy​

Zvyšte krevní oběh bohatý na živiny ve vašem těle. Přístroj Cupping Athletes® vám pomůže vypnout pleť a podkladové tkáně. Tato technika se provádí již celá staletí a její kořeny sahají až do starověku.

Lymfatická masáž v pohodlí domova

Možná si myslíte, že hlavním spouštěčem celulitidy je nadváha, ale není tomu tak. Celulitidou trpí převážně ženy, a to bez ohledu na to, kolik váží. Na vině jejího vzniku jsou podkožní buňky, které při ukládání nabírají na objemu a jsou vytlačovány proti kůži.

S masážním přístrojem Cupping Athletes® se dokonale namasírujete v pohodlí vašeho domova. 

Viditelné výsledky již po 5 procedurách

Tato masážní technika má viditelný estetický efekt již po 5 procedurách. Přístroj vytváří tlak na různé části těla, což stimuluje lymfatický systém, a tak ho zbavuje nahromaděných toxinů. Odbourávání těchto škodlivých látek stimuluje metabolismus, což spouští spalování tuků. 

9 výhod baňkovací terapie

1. Stimuluje Qi

Baňkování umožňuje tok energie. Podporou krevního oběhu zůstávají Qi a životní energie aktivní.

2. Detoxikace

Při mokré terapii se toxiny vylučují kůží i krví.

3. Ulevuje od bolesti

Léčí artritidu, fibromyalgii a bolest způsobenou zraněním nebo fyzickou aktivitou.

4. Podporuje imunitní systém

Uzdravení je urychleno baňkováním.

5. Zdravá kůže

Pomáhá při léčbě ekzémů, kopřivky nebo akné. Používá se také k léčbě vrásek a podpoře omlazení obličeje.

6. Zlepšuje trávení

Pomáhá stimulovat vnitřek trávicích orgánů a povzbuzuje pohyb tělních tekutin ve střevech a vnitřních orgánech.

7. Duševní zdraví

Pomáhá při léčbě úzkosti, deprese a nespavosti.

8. Gynekologická podpora

Gynekologické problémy, jako je nepravidelná menstruace, leukorea a křeče, lze léčit baňkováním.

9. Ulevuje od bolesti hlavy a migrény

Uvolňuje napětí v ramenou, které způsobuje migrény.

Maséra máte kdykoli po ruce

Už nemusíte utrácet za hodiny strávené v masážních salónech. Dopřejte si doma maximální relax a uvolnění a přitom ušetříte spousty peněz!A co přímo masážní přístroj odstraňuje?Odstraňuje svalové spazmy: to jsou křečovitě ztuhlé svaly. A díky této technologii se svalstvo dokonale prokrví a uvolní.
Právě si prohlíží 146 zákazníků

Masážní přístroj Cupping Athletes®

Baňkování Vám pomůže k úlevě od všech typů bolestí těla, mezi které patří bolest zad, šíje, ulevuje svalovému napětí, úzkosti, migrény, revmatismu a dokonce i celulitidy. 

Ušetříte 50%

 /ks
 /ks
 /ks
Quantity discounts
1 2 3+
1690 1640 1590

Pospěšte si zbývá pouze 6 kusů

Ověřeno v praxi!

„Baňkování používám při své praxi pravidelně k uvolnění spasmů a zablokovaných míst na těle. Tato starověká metoda skvěle funguje na uvolnění přetížených nebo zablokovaných svalů.Doporučuji pro sportovce.“
Doporučuje Jan Šel
Masér české reprezentace v cyklistice, zakladatel masérské školy a učitel masérů. Autor  kurzu Jak se zbavit bolesti hlavy. Od roku 2005 také provozuje vlastní masérské centrum.

Nerušené uvolnění, kdekoliv si budete přát.​

Masážní přístroj je kompaktní a přenosný. Můžete si tak dopřát masáž v ložnici, obývacím pokoji nebo si dopřát profesionální fyzioterapii kdekoliv na cestách.

Vyberte si mezi dvěma verzemi přístroje

STANDARD6 úrovní podtlaku a zahřátí svalů do 45 °CVhodné při redukci celulitidy a rychlejší regeneraci svalů při sportu.VYLEPŠENÝ12 úrovní podtlaku a zahřátí svalů až na 50 °CVhodné k odstranění bolestivých spasmů, zablokovaných zad, bolesti bederní oblasti a rychlejší regeneraci svalů.

Při koupi přístroje získáte online kurz ZDARMA

Masážní kurz pro sportovce:

Jan Šel, masér české reprezentace

Jan Šel je hlavní masér české reprezentace v cyklistice. Masíruje přední vrcholové sportovce. Sám dříve sportoval a byl čtyři roky reprezentantem v silniční cyklistice a cyklokrosu.

Honza provozuje svoji soukromou praxi, kde masíruje vrcholové sportovce.

Ovládání nemůže být snadnější

Díky displeji budete mít pod kontrolou nastavenou intenzitu, teplotu i masážní režim. Díky návodu v českém jazyce se ovládání naučíte okamžitě. Funkce časování Vám pomůže předejít nadměrnému užití na jednom místě, můžete se tak plně věnovat relaxaci a užívat si masáž.

Podívejte se na použití Cupping Athletes®

Co říkají naši spokojení zákazníci?

Chceš umět masáže?
Naučíme tě to! Jednoduše, prakticky a profesionálně skrze 10 online video kurzů Jalumalu Academy.

Potřebuješ se zbavit bolesti, ztuhlých svalů či stresu? Mrkni na E-shop, kde najdeš fantastické masážní pomůcky Jalumalu Therapy.

Ukázková lekce zdarma

Kontakt

Sociální sítě:

© 2024 Jalumalu Academy s.r.o.

3380Kč 1690