Okamžitá úleva pro vaše záda a nohy!

Tato jedinečná masážní pomůcka vám rychle uvolní svaly a odstraní všechny bolesti, které vás trápí. Obsahuje speciální silikonové kuličky pro masírování.

Jak správně používat přístroj?

Cítíte vaši krční páteř ?

Taky vás trápí bolesti hlavy, migrény, únava a nevolnost? Důvodem jsou ztuhlé svaly v oblasti krční páteře. Je to tím, že sedíte několik hodin v jedné nehybné poloze u počítače. Díky tomu vám svaly zatuhnou. Přitom stačí jedna masáž, svaly se uvolní a bolesti zmizí!

Zlepšuje rozsah pohybu

Zvyšuje krevní oběh a distribuci kyslíků

Urychluje regeneraci

Odstraňuje kyselinu mléčnou a zmírňuje únavu

Uvolňuje ztuhlost a bolestivost svalů

Uvolněte i další partie vašeho těla

Tento hrdina vám pomůže nejen od bolesti šíje a zad, ale také „promasírujeunavená lýtka, stehna a další partie.

Už žádné výmluvy

Skoncujte s bolestmi jednou pro vždy! Řekněte STOP „zázračným“ pilulkám, které mají  vedlejší účinky. Už žádné zrušené termíny na masáže kvůli nedostatku času.
S touto pomůckou zvládnete vše sami!

Flexibilní materiál

Maximální funkčnost a pohodlnost použití.

Vyjímatelné hlavy

Silikonové hlavy jsou vyjímatelné a snadno se čistí.

Vždy po ruce

Pomůcka je velmi lehká a díky tomu přenosná.

Ergonomický design

Konstrukce s ergonomickým tvarem  písmene U.

Prověřeno v praxi!

„Dopřejte vašim svalům odpočinek, díky tomuto vysoce efektivnímu masážnímu přístroji pro rychlou regeneraci svalů. Osobně ho používám jak v práci, tak i doma. Ovládání je velmi jednoduché, ale hlavně účinky ucítíte na svém těle okamžitě! Doporučuji ho všem“.
Doporučuje Jan Šel
Masér české reprezentace v cyklistice a zakladatel masérské školy. Od roku 2005 provozuje vlastní masérské centrum, kde pomáhá lidem vrátit jejich tělo opět  do rovnováhy.

Rychlá a efektivní masáž krku a šíje

Rychlost, s jakou pomůcka dovede pracovat, je doslova inovativní.  Zatímco byste strávili 30 minut u profesionálního maséra, stejný efekt vám masážní pomůcka navodí za pouhých 5 minut. 

Sílu a intenzitu masáže si určujete sami

Zařízení aplikuje silikonové masážní hlavy hluboko do svalové tkáně. Tato hloubková masáž eliminuje svalové uzly, tím se uvolní svaly, zlepší se krevní oběh, tím pádem se zvyšuje rozsah vašeho pohybu.