Dopřejte Vašim mazlíčkům zasloužený relax.

RELAX PRO PEJSKY
I KOČIČKY

Máte doma pejska nebo kočičku a hledáte něco, co by jim udělalo radost? Vyzkoušejte masažér určený pro domácí mazlíčky. Díky masážnímu přístroji můžete jemně masírovat Vašeho mazlíčka a vyhnout se tak přímému kontaktu nehtů s kůži a případnému poranění pokožky.


JEDNODUCHÉ ZACHÁZENÍ

Masažér obsahuje čtyři masážní hlavice, které mohou pracovat ve směru i proti směru hodinových ručiček, což jim umožňuje napodobit lidské prsty a poskytnout Vašemu mazlíčkovi nezapomenutelný zážitek.

Jak to funguje?/Hlavní výhody

Krok 1

Nabitý přístroj zapneme.

Krok 1

Přiložíme na místo, které chceme masírovat.

Krok 1

Díky voděodolnosti přístroj lehce umyjeme pod tekoucí vodou.

VHODNÝ PRO VŠECHNY TYPY SRSTI

Tento masážní přístroj určený na masáž domácích mazlížků je vyrobený na zakázku a dokonale sedí na pokožce a srsti. Masažér je ideální pomůckou pro pejsky, kočičky a nebo jiné domácí mazlíčky. Podle dlouhodobých výzkumů je dokázáno, že nejhorší pro Vašeho domácího mazlíčka je stres. Masáž navodí Vašemu miláčkovi příjemnou náladu, krásně ho zklidní a napomáhá zvyšovat imunitu. 

Jak masážní přístroj funguje?

Jedno tlačítko

Vyměnitelné hlavy

Držení jako u myši

USB napájení

Zářivá srst Vašich mazlíčků

Masážní přístroj snižuje úzkost a stres, uvolňuje napjaté svaly, které jsou ztuhlé například ze stresu z bouřky, hromů, ohňostrojů a jiných hlasitých zvuků. Masažér pomáhá také odstraňovat nečistoty a udržet srst zářivě čistou. Co je ale nejlepší? Masáž je nejlepší prostředek pro budování vztahu a často postaví na nohy pejsky a kočičky, které trpí různými nemocemi.  

Vyberte si barvu, která Vám vyhovuje.

Šedá

Modrá

Červená

Zelená

Masažér pomáhá při obměně srsti

Nezapomínejte, že kvalitní a lesklá srst je odrazem zdraví psa a péče, kterou mu jeho páníček poskytuje. Línání je přirozený proces obnovy srsti. Tímhle masažérem rozhodně nezanedbáte péči o srst Vašeho pejska nebo kočičky. Srst je při pravidelném používání zdravější, lesklejší a jemnější na dotek. Zároveň s masáží odstraníte a vyčešete odumřelou srst. Tím můžeme zaručit i větší pořádek u vás doma!


Prověřeno v praxi!

Masáže se praktikují nejen u lidí, ale také u zvířat.  Akupresurní body totiž fungují stejně. Mazlíčci masáže moc milují a dělají jim dobře!

Proto doporučuji tento masážní přístroj pro vašeho domácího mazlíčka. Dopřejte Vašemu zvířátku masáž, která vybuduje kladný vztah a Váš miláček Vám to milionkrát vrátí.

Ovládání je velmi jednoduché a masáž intuitivní. Doporučuji ho všem.

Doporučuje Jan Šel

Masér české reprezentace v cyklistice a zakladatel masérské školy. Od roku 2005 provozuje vlastní masérské centrum, kde pomáhá lidem vrátit jejich tělo opět  do rovnováhy.


Kapacita baterie

1500 mAh

Rozměry

11 x 9 x 8 cm

Napětí

5 V