Chraňte svá kolena ozdravnou masérskou péčí

Máte bolesti kolen? Napětí kloubních svalů? Potřebujete pomoct vstát? Milujete sport, ale kvůli problémům s koleny už nemůžete podávat stejné výkony jako dříve?

LCD displej
Infračervené světlo
Kompresní masáž
Magnetický kámen
Tepelná terapie

Koho trápí bolest v kolenou?

Sportovce
Řemeslníky
Kuchaře
Důchodce
S nadváhou
Motoristy
Prodavače

Vyhřívaná vibrační masáž zmírní bolest, ztuhlost i otoky kolenou

Stačí 10 minut denně!

Přirozená úleva od těchto bolestí:

Technologie, která posiluje svaly a mění život k lepšímu

Tepelná terapie

Infračervené světlo přispívá k celkovému uvolnění těla a využívá se proto k terapeutickým účelům. Urychluje hojení vymknutých kloubů, regeneruje svaly, snižuje záněty atd.

Vibrační masážní procedura

Vibrační režimy jsou řízeny prostřednictvím inteligentního počítačového čipu. Motory jsou umístěny po stranách kolena a poskytují tak velmi příjemnou celkovou masáž.

Dejte sbohem bolesti kolene, zastavte zánět!

Kvůli zvyšujícímu se věku nebo intenzivnímu cvičení, může kolenní kloub způsobit vstřebávání tekutiny a metabolickou nerovnováhu, díky které se vytvoří výpotek. Pokud bolestivě spadnete na koleno, je výpotek příliš velký. Masážní přístroj urychluje jeho odstranění a ulevuje od bolesti.

Ověřeno v praxi!

Když se zeptáte lidí s artrózou nebo sportovců, co drží jejich bolavé klouby „nad vodou“, nikdy neřeknou, že pilulky.Možná jste už vyzkoušeli několik procedůr i pomůcek a nyní již nevěříte, že existuje produkt, který by tuto bolest odstranil. Přes 17 let jsem naslouchal svým klientům při masážích a připravil tento přístroj, aby se mohli masírovat v pohodlí jejich domova a přitom si 100% ulevit od bolesti. 
Doporučuje Jan Šel
Masér české reprezentace v cyklistice, zakladatel masérské školy a učitel masérů. Autor online kurzu Masáž pro běžce a cyklisty. Od roku 2005 také provozuje vlastní masérské centrum.

Při koupi přístroje získáte online kurz ZDARMA

Masážní kurz pro sportovce:

Jan Šel, masér české reprezentace

Jan Šel je hlavní masér české reprezentace v cyklistice. Masíruje přední vrcholové sportovce. Sám dříve sportoval a byl čtyři roky reprezentantem v silniční cyklistice a cyklokrosu.

Honza provozuje svoji soukromou praxi, kde masíruje vrcholové sportovce. Více o Honzovi se dočtete zde.

Při koupi přístroje získáte online kurz ZDARMA

Padne na každé koleno

S využitím nejnovější lékařské technologie je přístroj vynalézavě navržen na základě modelu lidského kolena, plně zohledňující charakteristiky držení těla uživatelů. Ergonomický design, který se pohodlně obepíná kolem kloubu, pomocí nastavitelných pásků na suchý zip. Vnitřní strukturální design podporuje regeneraci tkání a urychluje rozptýlení zánětu, což pomáhá pacientům se rychle zotavit.

LED dotykový displej, pro rychlejší a pohodlné ovládání

Přístroj spustíte jedním tlačítkem. LED displej s bílým podsvícením nabízí přehledné a snadné ovládání stavu masáží a tepla v reálném čase.

Balíček obsahuje:

  • Přístroj Jalumalu Ortopedic™ Inteligentní systém v péči o kolena
  • Napájecí adaptér
  • USB konektor
  • Vizuální LCD ovládací panel
  • Nastavitelné popruhy
  • Uživatelská česká příručka

Ovládání přístroje je snadné