Prožívejte souznění s přírodou u Vás doma

Síla bylinek, která léčí tělo i mysl

Aromaterapie znamená léčbu pomocí vůní. Zažijete momenty, kterými potěšíte celé své tělo a rodinu.  Díky inhalaci éterických olejů posílíte imunitní systém, zrychlíte metabolismus a vyčistíte prostor kolem vás od virů a bakterií. Provoníte váš domov a zároveň uděláte něco pro Vaše zdraví.

Přivoň si k přírodě

Luxusní dárková sada v pevné krabičce potěší opravdu každého. S olejíčky zažijete pocit uvolnění a nebo naopak pocit povzbuzení. Záleží na Vás, jaký tip olejíčku si zrovna vyberete. Díky vůním dokážete ovlivnit své pocity, ať už jsou jakékoliv. Přitahuje-li Vás nějaká vůně, znamená to, že Vaše tělo po ní volá a potřebuje ji ke svému vyladění a uzdravení. 

Terapie stará tisíce let

Bylinky v olejíčku můžete přidat do difuzéru, aromalampy nebo do koupele. Jsou výborným pomocníkem na odstranění nežádoucího pachu nebo hmyzu kolem vás. Tipů, jak využívat éterické oleje i v domácnosti je několik. Používají se při úklidu, na dezinfekci, na praní a Váš domov nebo kancelář provoní snadno a rychle. Vytvoříte si příjemnou atmosféru, zvlhčíte vzduch v místnosti a zároveň si krásně zameditujete.

Difuzéry pro použití esenciálních olejů

Balení obsahuje 12 jedinečných olejů

Levandule

Levandulový esenciální olej patří v aromaterapii k nejpoužívanějším. Jemná svěží vůně přispívá k hluboké relaxaci, ke zdravému spánku a k vyrovnanosti člověka. Tiší bolest, působí antisepticky, omlazuje pokožku, mírní křeče a je úžasná na nervovou soustavu a správné trávení. Pokud vás bolí svaly, hlava nebo máte časté migrény, levandulový olej svými silnými účinky veškeré bolesti zmírní a zároveň léčí.

Jasmín

Vůně olejíčku z jasmínu je jemná, originální a probouzí intuici. Podporuje energii srdce a často se používá při porodech pro jeho blahodárné zklidňující účinky. Jasmín kvete převážně v noci a možná proto, jeho hluboká smyslná vůně zvyšuje touhu po sexuálním zážitku. Je to neobyčejně květinová a pižmová vůně, která dodá vašemu domovu stabilitu a je ideální pro romantické chvilky.

Růže

O oleji z růží psal již dávný básník William Shakespeare. A proč je růžový olej takovou vzácností? Protože na jeden litr oleje je potřeba 3 tuny okvětních lístků, které vám pouhým dýcháním omladí vaši pokožku. Tuhle květinovou vůni ocení především ženy. Uvolňuje křeče, upravuje menstruaci, menopauzu, močovou a rozmnožovací soustavu. Látky v esenciálním olejíčku z růží jsou nenahraditelné. Dokážou přivolat růžové sny a posílit vaše srdce.

Lilie

Pokud se chcete projít voňavou zahradou plné květů, tak s esenciálním olejíčkem z lilií. Tahle noblesní a elegantní vůně vás doslova očaruje. Čerstvý květ lilie voní silně, a proto nemusí být každému příjemný. V kombinaci vody a olejíčku je vůně půvabná, není silná a vyhnete se tím možným alergiím na pyl. Když zavřete oči a dýcháte tuhle esenci, ucítíte, jaké má léčivé účinky. Okamžitě podpoří pohyb střev, jejich vyprazdňování a má regenerační a protizánětlivé účinky. Je to olejíček voňavý a laskavý.

Luční kvítí

Vůně lučního kvítí ve vás vyvolá něžné pocity a naladí vás do čisté vůně rozkvetlé květinové louky. Tahle povzbuzující esence vám připomene, jak je naše příroda malebná, barevná a rozmanitá. Nádherně si provoníte a zvlhčíte celý prostor kolem vás a dopřejete svému domovu svěží, lehkou a krystalickou atmosféru. 

Čajovník

Čajovníkový olej se také nazývá Tea Tree. Je velmi účinný v péči o naše zdraví. Má protiplísňové účinky a na dýchací soustavu má blahodárný vliv. Pokud často trpíte nachlazením nebo chřipkou, dodá vám mnoho nové energie. Domorodí obyvatelé používali esenci z čajovníka jako tradiční lék. Podporuje pozitivní postoj, pozvedá ducha a zvyšuje sebejistotu.

Zelený čaj

Je oblíbený pro svou jedinečnou lehkou vůni. Aroma zeleného čaje vás naladí do jarní atmosféry mezi tulipány. Tenhle zázrak z přírody je dokonalý. Lístky zeleného čaje v esenciálním olejíčku povzbudí vaši pokožku, která je pravidelně vystavována suchému vzduchu (topení, klimatizace). Zvýší ochrannou funkci vaší pokožky a zároveň podpoří zdravý vzhled vaší kůže. Naladí vás do pohody a příjemné nálady.

Santalové dřevo

Tento posvátný olej se používá už tisíce let. Jeho jádrové dřevo produkuje vysoce cennou esenci, která je hojně vyhledávána nejen v aromaterapii, ale i v kosmetice a parfumerii. Působí skvěle na hlenovitý a suchý kašel, bolest v krku a při různých úzkostí. Doporučuje se také pro ty, co trpí nespavostí a depresí. Santalové dřevo je olejíček prvotřídní kvality, který se používá při různých obřadech a při meditaci. Je to skvělý způsob, jak omámit svou druhou polovičku.

Rozmarýn

Rozmarýnový esenciální olej je nazýván lektvar lásky. Jeho pronikavá, příjemná vůně povzbuzuje mysl a velmi se doporučuje inhalovat před řízením auta, před důležitým jednáním nebo při činnosti, kdy se člověk má plně soustředit. Stačí jedna kapka do difuzéru a pozitivní účinky olejíčku ucítíte i na své imunitě. Přispívá k rovnováze a správnému fungování celého těla. Podporuje činnost srdce, dýchací systém, zlepšuje paměť a uleví i svalům.

Máta

Esenciální olej z máty rozjasní a osvěží váš život. Čistí vzduch, protože má antioxidační, protikřečové a antibakteriální účinky. Když přidáte mátový esenciální olejíček do difuzéru, zničí jakýkoliv vir kolem vás. Bude se vám lépe myslet a budete se cítit jako po meditaci. Harmonizuje trávicí soustavu, posiluje játra, žlučník, funkci ledvin, močových cest a prostaty. Omezuje astma, stimuluje růst vlasů a dýcháním této zázračné byliny budete mít čistou a jasnou mysl.

Pomeranč

Olejíček z pomeranče se získává z kůry a díky své příjemné, sladké vůni je ideální v aromaterapii při zažívání a zácpě. Je oblíbený hlavně pro ty, co milují citrusové plody. Jeho jemná, sladká vůně odplavuje stres a veškeré napětí z těla ven. Teplé slunečné aroma rozproudí vaši energii, navodí vám radost a pozitivní náladu. Budete se cítit uvolnění a šťastní! I děti vůni pomeranče milují!

Citronová tráva

Je velmi bohatá, osvěžující a praktická vůně. Často ji používají v lázeňských zařízeních při procedůrách. Na bolesti zad nebo bolesti nohou je inhalování vůně z citronové trávy perfektní. Napomáhá omezit i přílišnému pocení. Vyrovnává emoce a zvyšuje mentální jasnost. Čerstvě, svěže vám provoní váš dům, byt i kancelář. Když zavřete oči a ucítíte vůni, můžete se ocitnout v citronovém sadu. Udělejte si wellness a spa doma.
Obsah balení: 12 lahviček s esenciálními olejiObjem: 120 ml (12×10 ml)Použití: Vhodné do zvlhčovačů a aromadifuzérůVůně: Levandule, Zelený čaj, Máta, Citronová tráva, Pomeranč, Růže, Jasmín, Rozmarýn, Luční kvítí, Santalové dřevo, Lilie, Čajovník