Červené světlo pro zvýšení sportovního výkonu

Působení červeného a infračerveného záření na svaly může mít pozitivní efekt na sportovní výkon. Některé studie naznačují zvýšenou tvorbu buněčné energie a snížení oxidačního stresu. Terapie červeným světlem se doporučuje zařadit do hodiny před výkonem po dobu 5–10 minut.

Blahodárné účinky nejen pro sportovce

Fyzioterapie celého těla v jednom zařízení

Přednost přístroje spočívá v široké škále nastavení, které máte plně ve svých rukou. Vyberete optimální a bezpečné nastavení pro vaše tělo. 

Zlepšete průtok krve a mobilitu pro lepší zotavení po sportovních výkonech.

Prevence celulitidy díky zlepšení funkce lymfatického systému

Cupping athletes stimuluje kožní kapiláry což aktivuje funkci krevních cév ve svalech. Kromě toho se upravuje tok lymfy důležitý pro správné fungování lymfatického systému a prevenci celulitidy.

Jedinečné vlastnosti masážního přístroje Cupping Athletes®

DYNAMICKÁ TECHNOLOGIE SÁNÍRytmické střídání sání a uvolňování zvyšuje krevní oběh, urychluje proces regenerace a zároveň masíruje svalové uzly a akutní bolesti.
TERAPIE ČERVENÝM SVĚTLEMNaše zařízení využívá červené světlo nízké vlnové délky k léčbě kožních problémů nebo k eliminaci vrásek a jizev.
TERAPEUTICKÉ TEPLO Aplikace tepla vede ke zlepšení prokrvení a zrychlení metabolismu.
LEHCE NASTAVITELNÝVyberte si úroveň intenzity 6 nebo 12, ohřev a terapii červeným světlem.
SAMO APLIKAČNÍ A PŘENOSNÉProfesionální masáž, kdykoli to potřebujete v pohodlí vašeho domova. 
MAXIMALIZUJTE VÝHODY BAŇKOVÁNÍPoužijte několik našich zařízení současně. Zvyšte efektivitu masáže.

Jedinečné vlastnosti masážního přístroje Cupping Athletes®

DYNAMICKÁ TECHNOLOGIE SÁNÍ

Rytmické střídání sání a uvolňování zvyšuje krevní oběh, urychluje proces regenerace a zároveň masíruje svalové uzly a akutní bolesti.

TERAPIE ČERVENÝM SVĚTLEM

Naše zařízení využívá červené světlo nízké vlnové délky k léčbě kožních problémů nebo k eliminaci vrásek a jizev.

TERAPEUTICKÉ TEPLO
Aplikace tepla vede ke zlepšení prokrvení. V ohřívaných tkáních se zrychluje metabolismus a funkce imunitního systému.

LEHCE NASTAVITELNÝ

Vyberte si úroveň intenzity 6 nebo 12 úrovní sání, ohřev a terapii červeným světlem.

SAMO APLIKAČNÍ A PŘENOSNÉ

Nemusíte docházet na drahé baňkovací masáže. Naše zařízení Vám poskytne profesionální masáž, kdykoli to potřebujete v pohodlí Vašeho domova. 

MAXIMALIZUJTE VÝHODY BANKOVÁNÍ

Použijte několik našich zařízení současně Ušetřete čas a zvyšte efektivitu procesu.

Co říkají naši zákazníci o Cupping Athletes®?

Michal D.

Fitness trenér

Starám se o více než 120 studentů a většina z nich si oblíbila Cupping Athletes. Jedná se o moderní baňkování, které podporuje potréninkovou rekonvalescenci. Je to jednoduché, relaxační a velmi spolehlivé zařízení. Toto je naše třetí hromadná objednávka. Cupping Athletes doporučuji svým kolegům i Vám.

Lenka S.

Fyzioterapeutka

Moji klienti MILUJÍ baňkování a hádejte co? Já taky haha!! Vtipy stranou, Cupping Athletes mi usnadňuje práci. Moderní baňkování se mi líbí, protože je praktické a funguje. Kombinace postupů tepelné terapie, červeného světla a baňkování je geniální. Dávám 10/10!

Libor H.

Bodybuilder

Baňkování je skvělé a Cupping Athletes je ještě lepší. Baňkovou terapii dostávám několik let od mých trenérů a vyhovuje mi. Problém byl v tom, že jsem nemohl aplikovat terapii bez asistence. S Cupping Athletes si vystačím sám. Má nastavitelnou teplotu, dynamické sání i terapii červeným světlem. Je to pecka.

Profesionální trenéři doporučují Cupping Athletes

Cupping athletes účinně pomáhá při bolestech svalů, kloubů a migréně. Pomocí baňkování dochází ke zlepšení buněčné aktivity a odstraňování podkožního tuku. Cupping Athletes ocení převážně sportovci, kteří potřebují rychlé zotavení po sportovních výkonech.

V čem je přístroj Cupping Athletes lepší?

Ovládání nemůže být snadnější

Díky displeji budete mít pod kontrolou nastavenou intenzitu sání i teplotu. Díky návodu v českém jazyce se ovládání naučíte okamžitě. Můžete tedy na plno využívat náš přístroj po sportovním výkonu v pohodlí Vašeho domova.