JAK FUNGUJE AKUPRESURNÍ SET NA TĚLO TRIGGER POINTS?

Když si lehnete na masážní sadu Trigger points, 6700 akupresurních bodů vám bude dělat hloubkovou masáž vašich zad a dalších oblastí.

Změňte svůj život za pouhých 15 minut

Jehličky intenzivně masírují celé tělo, zrychlují krevní oběh a tok lymfy. Za pouhých 15 minut vám akupresurní set zrychlí metabolismus ve tkáních a odstraní všechny toxiny v těle.

Proti jakým problémům akupresurní set pomůže?

Tradiční čínská medicína
a akupresurní účinky

Akupresurní set využívá více než 6700 hrotů. Vlivem dráždění nervových zakončení dochází ke zvýšení hladiny serotoninu, dopaminu a snížení hladiny kortizolu. Při pravidelném používání dochází k odstranění únavy a zlepšení kvality spánku. Působením na hormonální systém má také pozitivní vliv na trávicí systém.

Úžasná úleva po namáhavé práci

Tělo uvolní endorfiny prostřednictvím akupunkturních bodů, zmírní bolesti zad, šíje, stres a navodí příjemný pocit úlevy. Akupresurní polštář naplněný pohankovými slupkami dokáže poskytnout podporu krku při namáhavém pracovním dni.

Zvyšte svou životní energii díky akupresuře

Účinek se projevuje okamžitě zčervenáním kůže, kdy se krev ve vašem těle skvěle rozproudí do problémových partií.  Pokožka je pevná a elastická.

Tento produkt doporučuji!

Akupresurní set na tělo namasíruje vaše svaly a pokožku a tím pádem odejde bolest z těla ven. 
Doporučuje Jan Šel
Masér české reprezentace v cyklistice, zakladatel masérské školy a učitel masérů. Autor online kurzů masáží a masér filmových hvězd. Od roku 2005 také provozuje vlastní masérské centrum.

Při koupi setu získáte online kurz ZDARMA

Kvalitní podložka z kokosového vlákna

Akupresurní podložka je plněná 100% přírodním lnem a kokosovým vláknem. Na povrchu akupresurní podložky je 221 kaméliových hrotů s 5304 akupresurními body.

Polštář s pohankovou výplní

Akupresurní polštář je vyroben ze 100% přírodního lnu a výplně z pohankových slupek, na povrchu má 57 hrotů z kamélie a 1368 akupresurních bodů.

Pohanková slupka má dobrou vzduchovou propustnost, houževnatost a není snadné ji zlomit. 

Co obsahuje balení?

  • Terapeutická podložka
  • Terapeutický polštář
  • Taška z přírodního materiálu ZDARMA

Okamžité uvolnění v kanceláři i doma

Akupresurní podložka vám namasíruje celé tělo, když sedíte, ležíte v posteli nebo relaxujete na gauči. Dopřejte si uvolnění při polední pauze v práci nebo večer před spaním.